en hu de pl
 • Návrh a servis
  hydrauliky hydrauliky
  pneumatiky pneumatiky
  mazania mazania
  Návrh a servis

O firme

Set machines in motion

V roku 2003 založili traja priatelia spoločnosť, ktorá zaplnila medzeru v odvetví priemyselnej údržby na Slovensku. Vďaka širokému sortimentu hydraulického a  priemyselného príslušenstva, technologickým riešeniam a vysoko kvalifikovanej pracovnej sile sa spoločnosť rozrástla o 40 špičkových technikov a dnes sme jedným z lídrov v priemyselnej údržbe strojov. Každodenne spolupracujeme s mnohými poprednými výrobcami, aby ich priemyselné prevádzky fungovali efektívnejšie a inteligentnejšie.

Ide nám však o oveľa viac ako len o predaj komponentov a technického vybavenia najvyššej kvality. Náš flexibilný prístup založený na komplexných riešeniach pomáha našim zákazníkom robiť ziskovejšie vlastné obchodné rozhodnutia. Sme s Vami celú cestu. Náš tím vysoko kvalifikovaných technikov je vám k dispozícii 24 hodín denne, 7 dní v týždni pre núdzovú podporu, či už u nás alebo na mieste údržby. Dúfame, že Vaša návšteva na tejto webovej stránke začne dlhodobú a úspešnú spoluprácu. V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať. Spolu nájdeme vhodné riešenia nastavené priamo pre Vás.

Certifikát ISO 9001

Certifikát ISO 9001

OSVEDČENÝ OBCHODNÝ PARTNER

Dodávame do viacerých krajín Európy

Naši zákazníci môžu nájsť na našej stránke mnoho produktov, ktoré držíme skladom. Vďaka skladovým zásobám a naším pracovníkom dokážeme :

 • Navrhnúť a vyriešiť Váš problém
 • Expedovať tovar do 24 až 48 hodín
 • Obslúžiť Vás na naších predajňach v Michalovciach a v Košiciach